5G вплине на вартість автомобілів

Мережі нового покоління змінять ставлення споживачів до транспортних засобів.

Нове дослідження, проведене Strategy Analytics для Avanci, показало, що використання технології 5G змінить вартість автомобілів. Уточнимо, що йдеться не про роздрібні ціни, а про виграші, які отримають споживачі, дилери та виробники.

“Підключення 5G дозволить автовиробникам зберегти або підвищити вартість автомобілів після продажу, що змінить розрахунок залишкової вартості транспортних засобів”, – вважає Роджер Ланктот (Roger Lanctot), директор Strategy Analytics з підключеної мобільності. — Це, своєю чергою, вплине на економіку лізингу та ринкову вартість як нових, так і старих автомобілів».

На думку аналітиків, підключення до мережі 5G безпосередньо сприятиме розробці передових систем допомоги водієві, що допомагають уникати зіткнень і полегшують перехід до самоврядного руху. Згодом автомобілі, підключені до 5G, будуть займати все більшу частку в обсязі продажів у натуральному вираженні, і ще більшою мірою – у грошовому вираженні.

У звіті сказано, що після того, як всі автомобілі будуть оснащені 5G, автовиробники зможуть заощадити 40 млрд доларів на щорічній гарантії, споживачі отримають 32 млрд доларів щорічної економії на оренді та лізингу, а дилери побачать щорічний приріст виручки на 24 млрд доларів . І це не рахуючи суспільної вигоди, очікуваної від скорочення зіткнень і викидів, яка також обчислюватиметься мільярдами доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *