Unihertz TickTock 5G: захищений люксофон із другим екраном на спинці

Ідея зайшла і знайшлося багато тих, хто готовий придбати собі диво-смартфон
Іноді на ринку трапляються незвичайні смартфони і серед тих, хто творить щось засвітилася китайська компанія Unihertz. Так, свого часу вона випустила найменший у світі 4G-смартфон Jelly 2, а також вона запропонувала захищений Atom, зробивши його також компактним.


Ще один химерний апарат компанії – Unihertz TickTock 5G, який вона просуває через краудфандингову платформу Kickstarter. Спочатку стояла мета зібрати лише $12 тисяч, але минуло кілька днів і було зібрано $172 тисячі. І це ще не межа, адже до завершення збирання коштів залишається 25 днів.


Чим привернув увагу Unihertz TickTock 5G? Насамперед, своїм дизайном у стилі люксових телефонів. Це захищений апарат, на тильній стороні якого встановили додатковий екран круглої форми у стилі дисплея для смарт-годин. На другий дисплей будуть виводитись повідомлення та вхідні дзвінки, а також можна встановити циферблат, що імітує годинник. Поряд знаходиться 48 Мп основна камера і на додатковий екран можна буде вивести зображення при створенні селфі.


Unihertz TickTock 5G побудований на Dimensity 700, пропонує 8 Гб оперативної пам’яті і 128 Гб постійної, селфі-камеру на 8 Мп і 6,5-дюймовий LCD-дисплей роздільною здатністю 2340х1080 пікселів.
Живить апарат акумулятор ємністю 6000 мАг, є NFC, ІЧ-порт, підтримка Bluetooth 5.1 та керує роботою пристрою операційна система Android 11. Важить смартфон 308 грам та його габарити склали 176х85,6х14,9 мм. Корпус одержав захист від вологи за класом IP68. Продаж Unihertz TickTock 5G стартує у квітні наступного року і оцінив його в $280.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *