НІМЕЧЧИНА ПРИЗВАЛА США НЕ ВВОДИТИ САНКЦІЇ ПРОТИ «ПІВНІЧНОГО ПОТОКУ — 2»

Уряд ФРН закликав американський Конгрес не вводити обмеження проти «Північного потоку — 2», зазначивши, що газопровід не становить загрози для України

«Ми стурбовані тим, що відновлені односторонні дії Конгресу<…> серйозно послаблять трансатлантичну єдність щодо Росії», — йдеться у документах посольства Німеччини у Вашингтоні.

За даними порталу Axios, незважаючи на те, що Берлін надає активну підтримку «Північному потоку – 2», його зовнішня політика щодо Москви не пом’якшилася. ФРН та США надаватимуть підтримку «жертвам шкідливої російської діяльності» для того, щоб РФ не використала енергетику «як зброю», наголошується в документі.

Крім того, як вважають у Німеччині, російський трубопровід не загрожуватиме Україні, поки через її територію здійснюється газовий транзит.

Минулого тижня набули чинності санкції Сполучених Штатів проти компанії Transadria (базується на Кіпрі) та судна під російським прапором Marlin, які пов’язані з магістраллю. Згодом представник Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що Вашингтон продовжить проводити політику економічних обмежувальних заходів. Парламентарі наполягають на ухваленні поправок до оборонного бюджету Америки на 2022 рік, які містять санкції проти «Північного потоку – 2».

Як пишуть американські ЗМІ, в адміністрації Байдена, навпаки, хочуть через конгресменів-демократів виключити обмеження з бюджету та не допустити запровадження фінансових санкцій проти німецьких фірм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *