Інсайдери Office можуть встановити збирання 21110300

Інсайдери Office отримали чергове збирання для iOS (Build 21110300).

Office Mobile

Закладки сторінок у PDF-файлах

У великих PDF-файлах ви часто хочете додати до закладок важливу сторінку, щоб ви могли легко повернутися до неї пізніше. Для цього відкрийте PDF-файл і торкніться опції «Закладка» у нижній панелі меню.

Повертайте свої PDF-файли

Поширене розчарування під час роботи з PDF-файлами – неправильна орієнтація сторінок. Тепер Microsoft спростила завдання швидкого виправлення цієї проблеми. Щоб повернути сторінку PDF у правильну орієнтацію, розгорніть нижню панель меню та виберіть параметр «Повернути» у підменю.

Вилучення медіафайлів з OneDrive

Бажаєте перенести всі відскановані документи, раніше завантажені в OneDrive, на новий пристрій Office Mobile? При першому вході в систему на новому пристрої ця функція виявить відскановані файли, пов’язані з цим обліковим записом, і перенесе їх у розділ “Медіа”, щоб ви могли отримати доступ до них у будь-який час із Office Mobile.

PowerPoint

Переміщуйте та сортуйте слайди на iPad

Популярний сортувальник слайдів, який вам подобається на робочому столі, тепер є в PowerPoint для iPad. Переглядайте всі слайди одним поглядом і легко перетягуйте слайди, щоб змінити їхній порядок у цьому поданні. Щоб перейти на цю виставу, виберіть вкладку «Перегляд» та натисніть іконку «Сортувальник слайдів».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *