Apple заявила, що конкурує з PlayStation, Xbox та Switch в ігровій галузі

Продукти Apple як ігрові платформи є конкурентами Sony Playstation, Microsoft Xbox і Nintendo – про це компанія повідомила в документі, адресованому Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC). Раніше своїми конкурентами вона називала Google Android на ринку смартфонів та Microsoft Windows у сфері ПК.

Конкуренти Apple були важливою темою під час судового розгляду з Epic Games. На слуханнях Apple заявляла, що не монополіст, тому що конкурує з іншими платформами, які також пропонують Fortnite. Але на той момент компанія при подачі документів у SEC ще не вказувала консолі як конкуруючі продукти. У результаті суддя ухвалила, що Apple не має монополії на ринку, проте наказала компанії відкрити доступ для інших платіжних систем. Згідно з опублікованими в ході суду у справі Epic Games документами, близько 70% усіх доходів App Store надходять від ігрових програм, і ці надходження генеруються 10% користувачів магазину додатків.

Нові продукти Apple все частіше підтримують можливості, що цінуються геймерами. Наприклад, 120-Гц дисплеї отримали iPhone 13 Pro та MacBook Pro, хоча адаптація цього рішення відбувається не відразу як на смартфонах, так і на лептопах. Згідно з аналізом CNBC, у 2020 році обсяг продажів в App Store становив понад $64 млрд. На іграх компанія отримує більше прибутку, ніж Microsoft, Nintendo, Activision Blizzard та Sony разом узяті. Однак Apple попередила інвесторів, що може бути змушена внести зміни до магазину додатків, що знизить кількість завантажень. Крім того, вона буде змушена знизити комісію – зараз вона становить від 15 до 30% для платного ПЗ, покупок у додатках та підписок.

App Store стосується бізнесу Apple, пов’язаного з послугами. За фінансовий 2021 виручка від усього напряму склала $68,43 млрд, що на 27% більше, ніж роком раніше. Крім додатків, напрям сервісів включає передплати, розширену гарантію і рекламу. Згідно компанії, зростання було забезпечене рекламою, App Store та хмарними послугами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *