Петро Ян переміг Корі Сандхагена на UFC 267, завоювавши тимчасовий титул у найлегшій вазі

В Абу-Дабі на Etihad Arena відбувся ко-мейн івент турніру UFC 267, в якому екс-чемпіон із Росії Петро Ян оспорив тимчасовий титул у найлегшому дивізіоні з третім номером рейтингу Корі Сандхагеном, який отримав цю можливість після того, як Алджамейн Стерлінг вирішив відмовитися. від реваншу із росіянином.

Багато рухаючись по октагону, Сандхаген відбивав передню ногу Яна, попутно збиваючи з пантелику джебом. Екс-чемпіон огризався своїми лоукіками, намагаючись дістати опонента кросом, який йому доводилося викидати здалеку, оскільки американець постійно розривав дистанцію. Сандхаген намагався кілька разів перевести Яна у партер, але з цього нічого не вийшло.

З другого раунду Ян почав потроху намацувати свій ритм, дедалі частіше чіпляючи американця під час зближення. Сандхаген перейшов на роботу по корпусу, тоді як Петро постійно підпирав Корі до сітки, додавши до свого боксу хльосткі мідл-кікі. У третій п’ятихвилинки Ян зумів відправити Сандхагена в нокдаун, пробивши комбінацію з бек-фіста та оверхенда.

Бійці ні секунди не зменшували темп, демонструючи відточену техніку. У Сандхаген пройшло кілька успішних тейкдаунів, проте він ніяк не міг утримати опонента на землі. Ян вміло перекривався блоком, не даючи ударам Сандхагена завдати йому великої шкоди. При цьому американець продовжував підрубувати ногу Яна лоукіками, але це ніяк не впливало на пресинг з боку екс-чемпіона. На останніх секундах Ян зумів прикластися точним спінінг-кіком, змусивши публіку та коментаторів буквально вибухнути від захоплення.

Результат: Петро Ян переміг Корі Сандхагена одноголосним рішенням суддів (49-46, 49-46, 49-46)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *