Марія Захарова розкритикувала США в знущаннях і садизмі над росіянами

У зовнішньополітичному відомстві Російської Федерації відреагували на рішення Державного департаменту Сполучених Штатів Америки про внесення росіян, які бажають отримати американську візу, в категорію «бездомних національностей».

Як інформує «НБН», офіційний представник РФ Марія Захарова написала свій коментар щодо такого рішення США в телеграм-каналі.

Цитата з заяви Захарової: «Уже досить давно щось важливе зламалося в Державному департаменті Сполучених Штатів Америки. До сих пір там ніяк це не можуть полагодити».

Згідно зі словами Захарової, «вже протягом багатьох років дипломати з США знищують створену зовсім не ними систему надання консульських послуг на території Російської Федерації. Йдеться про закриття консульства, скорочення штату консульських працівників, експериментах з тим, як відрізняється симетрична відповідь від дзеркального».

Захарова звинуватила США в тому, що Вашингтон зробив з банальної для нашого часу технічної процедури справжнє пекло. «В основі цього пекла – знущання на межі садизму», – підкреслила Захарова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *