Михайлу Саакашвілі в тюрмі зробили переливання крові

Після того, як з 1 жовтня екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі оголосив у в’язниці Руставі голодування, його особистий лікар Ніколоз Кипшидзе розкрив діагноз пацієнта. У грузинського і українського політика рідкісне захворювання крові, при якому протипоказане голодування. Оскільки стан в’язня погіршився, йому в тюрмі зробили переливання крові.

Кипшидзе раніше сказав, що у Саакашвілі талассемия. Її причиною є мутація в певному гені. Тепер через погіршення стану лікар зазначив, що політика потрібно перевести в звичайну лікарню під нагляд медиків. Йому відмовили.

Тому тюремні лікарі допомогли Кипшидзе провести процедуру переливання. Після цього стан Саакашвілі дещо поліпшився. Кипшидзе запевняє, що того «краще, ніж було вчора».

Голодування він не припиняє.

Нагадаємо, 16 жовтня Кипшидзе заявляв, що відвідував свого клієнта у в’язниці 4-5 днів тому. З тих пір стан екс-президента погіршився, але організм міцний. Політик «живе» на воді і чаї. «Саакашвілі згоден на проведення консиліуму лікарів, згоден на тести, згоден на прийняття ліків», – сказав Кипшидзе, уточнивши, що лікарі ретельно вивчать стан його здоров’я у вівторок.

При цьому Кипшидзе сказав, що рано чи пізно Саакашвілі в зв’язку з голодуванням потрапить до лікарні.

Нагадаємо, Саакашвілі затримали в Тбілісі 1 жовтня після нелегального повернення на батьківщину перед місцевими виборами. З тих пір він перебуває у в’язниці. Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що не матиме, Михайла Саакашвілі, а в прокуратурі уточнили, що екс-президент визнаний винним по ряду кримінальних справ і проведе за гратами як мінімум шість років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *