Лавров пояснив слова Путіна про нормандську зустріч

Глава МЗС РФ Лавров відповів на обурення міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби щодо того, що незважаючи на обіцянку Путіна, яку він дав Меркель і Макрону, Росія відмовляється від зустрічі глав МЗС країн нормандської четвірки.

Лавров звернув увагу, що Путін лідерам Німеччини та Франції обіцяв лише подивитися, що можна зробити для організації зустрічі на рівні міністрів. А тому, мовляв, Кулеба пересмикує факти.

«Якщо Кулеба каже, що Путін обіцяв скликати зустріч міністрів закордонних справ, це вже пересмикування. Він обіцяв лише доручити подивитися, як можна вийти на результативну зустріч глав зовнішньополітичних відомств», – сказав глава МЗС РФ.

Формально Лавров тут прав. Але при цьому він фактично визнається, що президент Росії спочатку вдавався до таких формулювань, щоб потім можна було нічого не робити. А значить, Кулеба має повне право для збурень щодо суті того, що відбувається.

Нагадаємо, Кулеба заявив, що Лавров займається змаганням зі своїм прес-секретарем в словесних вишукуваннях. І це плювок в бік Німеччини і Франції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *