HarmonyOS 2.0 виявилася кращою за EMUI з Android: плавність і якість картинки в іграх вище, заряд батареї витрачається економніше

Після того, як вийшла бета-версія HarmonyOS 2.0 для розробників, в мережі почали з’являтися відгуки про її роботу. І більшість цілком позитивні: лаяти фірмовий замінник Android від Huawei нема за що.

Наприклад, інсайдер, відомий під ніком Digital Chat Station, розповів, що в іграх HarmonyOS 2.0 забезпечує більшу плавність зображення і більш високу якість картинки, ніж EMUI 11 з Android. При цьому енергоспоживання пристрою (в якості смартфона з встановленої HarmonyOS виступав Mate X2) виявилося навіть нижче.

Інша особливість HarmonyOS 2.0 пов’язана з її так званою «подвійною архітектурою»: крім ключових компонентів самої себе, до її складу входить ще і Android Open Source Platform (по суті – Android 10). Це гарантує сумісність HarmonyOS з додатками, написаними для Android. Причому працюють Android-додатки в HarmonyOS 2.0 так само швидко, як і в оригінальній ОС Google. Нарешті, ще один цікавий факт. Якщо файл програми в Android має розширення APK, то в HarmonyOS це – HAP.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *