Microsoft підтвердила проблеми в іграх при установці останніх оновлень для Windows 10. Але рішення вже на підході

Майже десять днів тому користувачі почали відзначати неадекватну роботу ПК після установки оновлення KB5001330 в Windows 10. Проблеми виникли з доступом до призначених для користувача папок Зображення та Мої документи; в іграх реєструється зниження кадрової частоти і заморозка картинки ( «фриз»), а в найбільш важких випадках – «синій екран смерті». На скарги користувачів вже відреагувала Nvidia – вона порадила видалити KB5001330 з системи. І ось зараз нарешті з’явилася офіційна реакція Microsoft.

Відповідь виявилася досить стриманою:

Лише невелика кількість користувачів повідомила про нижчу, ніж очікувалося, продуктивность в іграх після установки цього оновлення. Більшість користувачів, які зіткнулися з цією проблемою, запускають гри в повноекранному або віконному режимі без полів і використовують два або більше моніторів.

Загалом, проблема є, і Microsoft її не ігнорує. Причому виникає вона при установці не тільки оновлення KB5001330, а й KB5000842. Але компанія вже готує рішення, яке буде працювати за механізмом KIR – Known Issue Rollback. Принцип його дії полягає в наступному: частина поновлення, що викликає проблеми в іграх, позначається як шкідлива на серверах оновлень Microsoft. Як тільки клієнт (тобто комп’ютер користувача) з’єднається з сервером в рамках рутинної перевірки апдейтів, проблемна частина поновлення буде видалена з призначеного для користувача ПК. У Microsoft відзначають, що механізм KIR використовується лише для апдейтів, не пов’язаних з безпекою, а для запуску механізму потрібно до 24 годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *