Бездротова клавіатура Samsung Smart Keyboard Trio 500 має 78 клавіш і може підключатися до трьох пристроїв

В наші дні смартфони та планшети здатні на багато що. Наприклад, у Samsung є флагманські пристрої, які навіть можуть замінити ноутбуки за допомогою Samsung DeX. Тому не дивно, що бренд тепер випустив свою нову бездротову клавіатуру.

Компанія розмістила на своєму веб-сайті інформацію про Samsung Smart Keyboard Trio 500. Це невелика бездротова клавіатура (всього 78 клавіш), доступна в двох кольорах: чорному і білому. Вона досить компактна, тому її можна легко покласти в невелику сумку, і це робить клавіатуру дуже портативним пристроєм, її вага близько 412,3 м

Що стосується функцій, то Smart Keyboard Trio 500 можна підключити максимум до трьох пристроїв, які можна швидко перемикати між собою одним натисненням кнопки. Вона також поставляється з трьома поєднаннями клавіш, які можна призначити додаткам, найбільш часто використовуваними користувачем, а також з клавішею, що дозволяє йому швидко підключатися до Samsung DeX.

Клавіатура, ймовірно, буде офіційно презентована під час наступного Samsung Unpacked призначеного на 28 квітня, під час якого компанія також планує представити ноутбуки Galaxy Book Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *