Cyberpunk 2077 принесла гарний прибуток CD Projekt

CD Projekt оголосила попередні дані про результати минулого фінансового року, які підтверджують, що незважаючи на технічні проблеми Cyberpunk 2077 принесла компанії дуже багато грошей.

Консолідована виручка від продажів CD Projekt за рік склала 562 мільйони доларів. Це в чотири рази більше, ніж було роком раніше, а також більш ніж в два з половиною рази більше попереднього рекорду, встановленого в 2015 році, із запуском The Witcher 3: Wild Hunt.

Компанія також встановила рекорд за чистим прибутком, що перевищила 300 мільйонів доларів. Це більш ніж в три рази перевищує попередній рекорд, який також був встановлений в 2015 році і становив 89,8 мільйона доларів.

Розрив між двома кращими роками компанії виглядає ще більш вражаючим, враховуючи, що The Witcher 3: Wild Hunt була запущена в травні 2015 року, а Cyberpunk 2077 з’явилася на полицях магазинів 10 грудня 2020 року. Втім, не варто забувати про 8 мільйонів замовлень, оформлених на Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077 вийшла в настільки поганому технічному стані, особливо на консолях, що розробник пообіцяв повернути гроші всім охочим, а Sony видалила цифрову версію з PlayStation Store.

CD Projekt планує оголосити свої остаточні результати за минулий рік 22 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *