Знаменитий ексклюзив PlayStation 4 – гра Days Gone на ПК

Компанії Sony і Bend Studio ще в лютому оголосили, що гра Days Gone, що вийшла ексклюзивно на PlayStation 4, в цьому році з’явиться на ПК, а тепер оголошена дата виходу комп’ютерної версії і анонсовані її особливості.

Пригодницький бойовик з елементами survival horror з відкритим світом від третьої особи отримає покращену візуальну складову. Bend Studio підтверджує, що комп’ютерна версія отримає підвищений рівень деталізації, відстань промальовування, поліпшене листя і більш якісні візуальні ефекти.

Крім того, було підтверджено підтримку розблокованої частоти кадрів, надшироких моніторів, клавіатури і миші, а також контролерів Sony і сторонніх виробників. Гра буде включати поліпшену версію оригінального фоторежиму з підтримкою високої роздільної здатності.

Попередні замовлення Days Gone для ПК приймають в Steam і Epic Games Store за ціною 50 доларів США. Продажі почнуться 18 травня.

Раніше Sony випустила на ПК Horizon Zero Dawn, так що можна чекати появу на цій платформі і інших ексклюзивів для PlayStation.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *