Грядущий планшет Xiaomi засвітився на рекламному постері з датою анонсу. Може бути випущено три версії: Mi Pad 5, Mi Pad 5 Plus і Mi Pad 5 Pro

З тих пір, як Xiaomi оголосила про повернення в сегмент планшетів в 2021 році, з’являлося кілька витоків про майбутній Mi Pad 5. Планшет, схоже, все ближче і ближче до запуску, про що свідчить його остання сертифікація, яка підтверджує процесор Snapdragon 870.

Тепер, відповідно до рекламних постерів, що з’явилися в соціальній мережі Weibo, стало відомо про те, що буде випущено три версії: Mi Pad 5, Mi Pad 5 Plus і Mi Pad 5 Pro.

Відповідно до джерела, планшет буде оснащений процесорами Snapdragon 768G, Snapdragon 870 і Snapdragon 888 відповідно. Це означає те, що Xiaomi хоче досягти різних цінових діапазонів з цим продуктом.

Як зазначено, Mi Pad 5 повинен мати 10,95-дюймову РК-панель з роздільною здатністю 2K і частотою оновлення 144 Гц, а також велику батарею на 8000 мАг. Судячи з показаного зображення, можна розраховувати на дуже тонкі рамки екрану і модуль камери, що нагадує Mi 11.

Також згадується про те, що Mi Pad 5 буде поставлятися з операційною системою, аналогічною недавно представленої Mi MIX Fold. Це означає, що у вас буде режим MIUI PC, який працює аналогічно вже добре реалізованому Samsung DeX.

При цьому, постери, якими поділився джерело в Weibo, не підтверджені, і нічого не говориться про те, що вони є офіційними. Але, варто зазначити, що дизайн планшетів повністю відповідає продуктам, недавно представленим брендом.

На одному з показаних постерів вказана дата 15 травня, так що, можливо, саме в цей день ми зможемо офіційно познайомитися з першим з 2018 року планшетом Xiaomi.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *