Нові смартфони Google? Один недоступний, інший новаторський

Всупереч деяким повідомленнями, смартфони Pixel 5a і Pixel 6 побачать світло. Просто у нас не вийде купити першу, та й не всі з нас можуть захотіти другу.

Pixel 5a буде доступний, але, ймовірно, не для нас.

Минулого тижня навколо нових смартфонів Google було багато галасу. Що стосується моделі Pixel 5a (і, отже, наступника торішнього успішного Pixel 4a), в мережу поступила інформація про те, що виробник відмовився від її підготовки. Їх надали джерела з хорошою репутацією, але, на щастя, на цей раз вони упустили.

Офіційною заявою представник Google розвіяв всі сумніви – Pixel 5a ніхто не відміняв. Просто його доступність, швидше за все, буде сильно обмежена. До сих пір на нашому ринку смартфони Google були важкодоступними, так що ви можете здогадуватися, яким буде остаточний поворот подій.

«Pixel 5a 5G ніхто не відміняв. Він буде доступний в кінці цього року в США і Японії, і анонсований одночасно з датою анонса торішнього телефону серії А ».

Друга з прийдешніх новинок – Pixel 6, наступник моделі Pixel 5. Тут теж є суттєва зміна, але не з точки зору доступності, а технічних характеристик. Є багато ознак того, що Google буде використовувати не один з процесорів Qualcomm Snapdragon, а новий чіп Whitechapel (нарешті, Google Silicon?).

В цьому немає нічого дивного, адже вже багато місяців ходять чутки, що Google мріє про пропрієтарних процесорах не тільки для смартфонів, але і для Chromebook. Просто зараз на все це проливається нове світло і може виявитися, що це будуть не оригінальні конструкції. Згідно з інформацією, отриманою 9to5Google, Google вирішила співпрацювати з Samsung, і прийдешні процесори будуть тісно пов’язані, як інакше, з Exynos.

Не всі вони мають найвищі рейтинги. Звичайно, на даний момент нічого перекреслювати не варто, тому що більше немає інформації про майбутні процесори, як і про смартфон Pixel 6.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *