З’явилися перші рендери Samsung Galaxy S21 FE (Fan Edition)

Стів Хеммерстоффер знову в темі з ексклюзивним витоком довгоочікуваного Samsung Galaxy S21 FE. Очікується, що в найближчі місяці буде представлений варіант Galaxy S21 Fan Edition, який буде пропонувати відмінну економію коштів для користувачів, які шукають альтернативу звичайному, але більш преміальному Galaxy S21.

Стів Хеммерстоффер, більш відомий під своїм ім’ям в Твіттері @OnLeaks, зафіксував ще один ексклюзивний витік. На цей раз у нього в руках рендери майбутнього Samsung Galaxy S21 FE (Fan Edition), який є довгоочікуваним більш доступним варіантом преміальної лінійки Galaxy S21. Як і Galaxy S20 FE 2020 року, він має зовнішній вигляд і продуктивність, аналогічні його більш дорогим побратимам, але буде з більш простими характеристиками.

На рендерах @OnLeaks показано пристрій, який, як і очікувалося, схоже, зроблено в основному з пластика – хоча Galaxy S21 також має пластикову задню панель, він має металевий каркас і металевий корпус задньої камери. Корпус камери, зображений на рендері, також виглядає зробленим з дешевого склопластику, що допомагає скоротити витрати. Точно так же схоже, що зовнішній металевий каркас звичайного Galaxy S21 був прибраний, ймовірно, через більш дешевого металевого каркаса.

Ми також очікуємо, що в Galaxy S21 FE буде встановлений аналогічний з Galaxy S20 FE 6,5-дюймовий дисплей Super AMOLED з роздільною здатністю FHD+ з підтримкою HDR 10+ і частотою оновлення 120 Гц. Як і в випадку з Galaxy S20 FE, ви також можете очікувати, що кількість камер у Galaxy S21 FE буде менше, ніж у звичайного Galaxy S21. Там, де ви не побачите нічого урізаного, так це в відділі продуктивності з американськими, китайськими та міжнародними моделями 5G, які, як очікується, будуть оснащені Snapdragon 888. Навіть моделі Galaxy S21 FE 4G як і раніше будуть мати Exynos 2100.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *