Представлена камера миттєвого фото Fujifilm Instax Mini 40 і нові картриджі Contact Sheet

Fujifilm презентувала новітнє доповнення до лінійки миттєвих фотоапаратів Instax Mini – камеру Mini 40. Як і Instax Mini 11, випущена в березні минулого року, Mini 40 являє собою миттєву плівкову камеру початкового рівня з двома налаштуваннями і двома кнопками.

Разом з камерою були представлені і нові картриджі для неї під назвою Contact Sheet. Їх особливістю є чорна рамка з текстом оранжевого кольору, що асоціюються зі знімками епохи плівкової фотографії.

Але що відрізняє цю камеру, так це її вінтажний вид плівкової камери в комплекті з пластиковим корпусом зі штучною шкірою і металевими пластиковими направляючими. Це «іграшкова» камера за 100 доларів, яка миттєво створює видрукувані спогади і, звичайно ж, нею приємно користуватися.

Крім вінтажного виду, Instax Mini 40 має ту ж механіку, що і Mini 11. Якщо натиснути на велику срібну кнопку, об’єктив висунеться, і камера включиться. Режим для Селфі активується шляхом витягування самої зовнішньої частини об’єктива ще приблизно на півдюйма. Повністю пластиковий корпус камери робить її дуже легкою і зручною для перенесення.

Камера має пластиковий корпус з направляючими металевого кольору і покриттям зі штучної шкіри. У ній є два режими зйомки: звичайний і Селфі. Об’єктив має характеристики ЕФР 35 мм, експозиція визначається в автоматичному режимі, витримка варіюється в межах від 1/250 до 1/2 с.

У режимі Селфі регулюється фокусна відстань камери, щоб об’єкти, розташовані ближче до об’єктиву, були в фокусі. Спалах спрацьовує при кожному натисканні затвора, а лист з фото розкочується з механічним гудінням. Чари приходить, коли ви кладете свіже фото на стіл, забуваєте про нього і згадуєте вже через півтори хвилини.

Розміри Instax Mini 40 складають 104 х 121 х 65 мм, важить 330 г без картриджа і батарейок (потрібно дві батарейки AA). За заявою Fujifilm, одного комплекту елементів живленнях вистачить на 10 картриджів, в кожному з яких передбачено 10 листів з фотопапером. Новинка повинна стати доступною для придбання в кінці квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *