Японія попросила тайваньських виробників допомогти з виробництвом мікросхем

Японія звернулася до кількох тайванських виробників з проханням про співпрацю у виробництві напівпровідникових виробів, після того, як раніше цього місяця на підприємстві Renesas, що випускає мікросхеми, сталася пожежа, що порушила його роботу. Про це сьогодні заявив міністр промисловості Японії Хіроші Кадзіяма (Hiroshi Kajiyama).

«Ми підтримуємо зв’язок з декількома виробниками обладнання (на Тайвані), щоб прискорити закупівлі», – сказав Кадзіяма репортерам після засідання кабінету міністрів.

«Міністерство також буде сприяти якнайшвидшому відновленню (виробництва), використовуючи всі можливі засоби», – додав він.

Пожежа на фабриці в місті Нака стала наслідком стрибка напруги в одній з машин. За останніми даними, він пошкодив 23 установки, що використовуються в напівпровідниковому виробництві. Відновлення роботи підприємства потребує більше часу, ніж передбачалося раніше.

Керівництво компанії Renesas, що займає близько 30% світового ринку мікроконтролерів для автомобілів, вважає, що виробництво вдасться запустити протягом місяця, але відновлення до рівня, що передував пожежі, займе до чотирьох місяців.

Пригода сталася на тлі браку мікросхем, що вразила галузь. Очевидно, що тривала перерва в роботі фабрики посилить дефіцит.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *