До серійного випуску модулів DDR5 приступає китайська компанія Jiahe Jinwei

Багато виробників модулів пам’яті вже анонсували випуск модулів DDR5, але, за словами джерела, ніхто з них поки не оголосив про початок серійного виробництва цієї продукції.

Тим часом компанія Jiahe Jinwei, що входить до трійки найбільших виробників модулів пам’яті в Китаї, оголосила, що на її підприємстві почався серійний випуск модулів пам’яті DDR5. У них використовуються мікросхеми виробництва Micron

Китайська компанія є власником таких брендів, як Guangwei або Asgard. Як ми вже повідомляли, під другою маркою недавно був представлений модуль VMA5AUK-MMH224W3. Це модуль пам’яті DDR5-4800 об’ємом 64 ГБ. Представляючи новинку, виробник пообіцяв також освоїти випуск модулів DDR5 об’ємом 32 і 128 ГБ.

Очікується, що в кінці цього року Intel випустить першу платформу з підтримкою DDR5, що включає процесори Core 12-го покоління, які відомі як Alder Lake-S. Щоб згладити перехід на нове покоління пам’яті, Intel забезпечить в чіпсетах серії 600 підтримку як DDR4, так і DDR5. У AMD підтримка DDR5 з’явиться в платформі, яка буде включати процесори Zen4 у виконанні AM5. Коли це станеться – поки неясно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *