Volkswagen – такою може бути нова марка VW в США

Компанія Volkswagen (VW) перейменує свій підрозділ, що продає електромобілі в США, в Voltswagen. У всякому разі, так сказано в ще не опублікованому прес-релізі, про який стало відомо CNBC. Можна було б подумати, що це першоквітневий жарт який просочився передчасно, але телеканал стверджує, що прес-реліз датований 29 квітня, а його справжність вдалося підтвердити за допомогою «людини, знайомої з планами компанії».

Компанія VW неодноразово говорила про свої плани по виробництву електромобілів, які передбачають великі інвестиції. Нещодавно вона повідомила про прискорення своєї стратегії, поставивши собі за мету довести до 2030 року частку електромобілів в загальному обсязі поставок на Європейському ринку до 70%, а в США і Китаї – до 50%.

Вибір нової назви – Voltswagen of America, – ймовірно, покликаний буде показати, наскільки серйозно виробник відноситься до електромобілів. Джерело уточнює, що VW продовжить використовувати свій звичайний логотип на автомобілях з двигунами внутрішнього згоряння, а світліший синій варіант буде позначати електромобілі. Крім того, останні отримають додатковий значок зі словом Voltswagen. Зміни вступлять в силу в травні.

Чи плануються такі ж зміни на інших ринках – поки невідомо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *