Платформа Epic Games безкоштовно роздає гри Metro: Last Light Redux і For The King

Магазин Epic Games додав на свою платформу нові безкоштовні ігри: Metro: Last Light Redux і For the King. Ігри можуть бути додані в бібліотеки гравців безкоштовно з сьогоднішнього дня до наступного четверга, 11 лютого, коли Halcyon 6: Lightspeed Edition, «значно поліпшена версія» науково-фантастичної рольової стратегії щодо побудови бази 2016 року, буде недоступна.

Гра Metro: Last Light Redux, оновлена версія Metro: Last Night була випущена для PS4 і Xbox One в серпні 2014 року, Nintendo Switch в лютому 2020 року і Stadia в червні 2020 року.

Оригінальний постапокаліптичний шутер від першої особи був розроблений українською студією 4A Games і опублікований Deep Silver для Microsoft Windows, PS3 і Xbox 360 в травні 2013 року. Гра, продовження Metro 2033, розповідає про Артема, молодого солдата, який повинен вижити в московському метро після руйнівної ядерної війни.

Гра For the King, розроблена IronOak Games і опублікована Curve Digital, являє собою стратегічну рольову гру, яка поєднує в собі «настільні та інші елементи в захоплюючій пригоді, що охоплює всі сфери». Гра була випущена для Microsoft Windows, PS4, Xbox One і Steam в квітні 2018 року. В For the King кожне проходження включає унікальні карти, квести і події. У гру можна грати в одиночному, локальному або онлайн-кооперативному режимі. For the King запустить свій перший платний додаток DLC, Lost Civilization, 10 лютого.

У Epic Games Store пообіцяли щотижня в 2021 році роздавати безкоштовні ігри. Гравці можуть просто увійти в свій обліковий запис і додати безкоштовні ігри в свою бібліотеку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *