Чим ближче вихід нових настільних процесорів Intel, тим краще вони виглядають в тестах. Core i9-11900K встановив рекорд в Geekbench

Але все ж потрібно дочекатися повноцінних оглядів

Процесори Intel Rocket Lake-S ще не вийшли, але вже показують, на що здатна навіть не найновіша архітектура компанії, коли їй розв’язують руки.

Флагманський Core i9-11900K встановив черговий рекорд Geekbench 5, ставши першим настільним споживчим CPU, який подолав позначку в 1900 балів в однопоточному режимі. Це на значні 35% більше, ніж результат попередника. Правда, невідомо, чи піддавався CPU якомусь розгону. Частоти вказані рівними 5,3 ГГц, що має відповідати референсним значенням, але розгін може бути різним – в тому числі без підвищення максимальної частоти.

Якщо подивитися на результати сучасних CPU AMD, то у восьмиядерного Ryzen 7 5800X це близько 1670 балів. Правда, в багатопотоковому режимі результати вже дуже близькі. Ймовірно, це говорить про кращі масштабованості архітектури AMD або ж про обмеження в процесорах Intel, пов’язаних з лімітами потужності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *