Apple відзвітувала про рекордну виручку за перший квартал 2021 року

Apple опублікувала фінансовий звіт за перший квартал 2021 року. Компанія оголосила про рекордну виручку – 111,4 млрд доларів.

Виручка від продажів iPhone досягла 65,6 млрд доларів – це на 17% більше, ніж у 2020 році. Зросла виручка і від Mac – комп’ютери принесли компанії 8,68 млрд доларів. Збільшилися продажі iPad – на 42% – і склали 8,44 млрд доларів. Сервіси Apple Music і Apple TV принесли “яблучникам” майже 16 млрд доларів – це на 24% більше в порівнянні з 2020 роком.

Продажі пристроїв, що носяться виросли на 29%. У цей сегмент входять AirPods і Apple Watch. Вони принесли компанії з Купертіно рекордні 12,97 млрд доларів. Найбільше грошей Apple заробила в Америці – 46,3 млрд доларів, на другому місці розташовується Європа – 27,3 млрд доларів, “бронза” у Китаю – 21,3 млрд, на четвертому місці розташовується Японія – майже 8,3 млрд доларів і азіатський регіон приніс Apple ще 8,2 млрд доларів.

“Показники нашого бізнесу за перший квартал було забезпечено двозначним зростанням в кожній категорії продуктів, що призвело до рекордних показників виручки в кожному з наших географічних сегментів і рекордно високих показників для нашої бази активних користувача пристроїв, – зазначив Лука Маестро, фінансовий директор Apple. – Ці результати допомогли нам забезпечити рекордний операційний грошовий потік у розмірі 38,8 мільярда доларів. Ми також повернули акціонерам більше 30 мільярдів доларів протягом кварталу, оскільки ми залишаємося вірними нашої мети – досягненню нейтрального балансу між боргами і готівковим грошовим потоком компанії “.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *