WhatsApp втратив більше 30 млн користувачів з початку січня

“Втеча” користувачів з популярного месенджера WhatsApp прискорюється. Як повідомляє британське видання The Guardian, тільки за останні три тижні цей сервіс миттєвого обміну повідомленнями втратив більше 30 мільйонів своїх абонентів.

З них понад 25 мільйонів “перебігли” в месенджер Telegram, а ще 7,5 – в Signal, який був кілька років тому прорекламований екс-співробітником ЦРУ Едвардом Сноуденом, як один з найбезпечніших подібних сервісів.

Відбувається масовий “вихід” з WhatsApp пов’язаний з погано підготовленим оновленням умов надання послуг на цій платформі, зазначає The Guardian. Багато користувачів угледіли в них скасування конфіденційності листування, пов’язане з наданням даних месенджером своїй материнській компанії – Facebook. У свою чергу, репутація цього IT-гіганта, що належить Марку Цукербергу, неодноразово була підмочена численними повідомленнями про її співпрацю з урядом і спецслужбами США, які використовували Facebook для стеження за іноземцями та американськими громадянами.

Як відомо, спочатку зміни в політиці надання послуг WhatsApp повинні були вступити в силу 8 лютого. Однак, з огляду на те, що почалося швидке скорочення числа користувачів їх введення було перенесено на 15 травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *