Перші 10-нанометрові настільні процесори Intel не варто чекати раніше осені. Можливо, вони вийдуть в самому кінці року

Приблизно разом з Ryzen 6000

Процесори Alder Lake компанія Intel номінально представила десять днів тому. Нагадаємо, це будуть гетерогенні CPU з великими і малими ядрами. Такі процесори вийдуть як в мобільному, так і в настільному сегменті, причому в останньому випадку, по-перше, будуть першими в сегменті 10-нанометровому CPU, а по-друге, вони будуть першими з виконанням LGA 1700.

Компанія Intel під час анонса згадала, що нові CPU вийдуть у другому кварталі. Тепер Боб Свон (Bob Swan), який до 15 лютого залишається в кріслі глави компанії, заявив, що Alder Lake в другій половині поточного року Intel проведе останнє тестування, а потім приступить до масового виробництва. З одного боку, це підтверджує минулу заяву Intel, і тут нічого нового немає. Але з іншого – стає зрозуміло, що колись в другій половині року компанія тільки приступить до виробництва нових CPU, а на ринок вони вийдуть ще пізніше. Тобто очікувати такі процесори влітку точно не варто.

Швидше за все, Alder Lake вийдуть ближче до кінця року або в самому його кінці. При цьому Свон додав, що це стосується як настільних, так і мобільних CPU, тобто і на ринок вони повинні потрапити приблизно в один час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *