Apple випустить автомобіль, в якому не буде заколисувати

Шість нових патентів, опублікованих Apple, розкривають подробиці, яким може бути автомобіль від “яблучної” компанії. Як пише “Газета.Ru”, вперше про виробництво безпілотників в Apple заговорили в 2017 році.

Минулого тижня Apple і Hyundai мали намір підписати угоду про випуск першої “бета-версії” автомобіля Apple в США до наступного року. І це лише перший крок компанії в підкоренні ринку електрокарів.

У числі свіжих патентів є система з голографічним дисплеєм на лобовому склі, а також бокових вікнах. Голограми можуть включати інформацію про транспортний засіб – наприклад, його швидкість, напрямок руху, місце розташування, або інформацію про те, що відбувається всередині – яка пісня грає по радіо та інше.

Ще один патент передбачає включення сенсорних екранів і інших елементів управління в сидіннях, дверях і інших поверхнях.

Третя розробка є радісною для тих, хто страждає від заколисування. Apple працює над спеціальним рішенням – системою віртуальної реальності для проектування “стабілізованого контенту” в VR, що, при цьому, може підвищити продуктивність, адже в цьому випадку пасажири зможуть працювати під час поїздки.

Також компанія розробила “розумне” тонування вікон, нові засоби відправки попереджень водіям про можливі аварійні та інших особливі ситуації, а також “оптимальні умови комфорту”. Остання має на увазі, наприклад, клімат-контроль, заснований на температурі різних частин тіла пасажирів.

Передбачається, що свій автомобіль Apple може представити до 2024 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *