Samsung Galaxy S21 розтоптав попередника. За 5 хвилин на новинку оформлено більше замовлень, ніж на Galaxy S20 за першу добу

Відразу ж після початку прийому попередніх замовлень стало зрозуміло, що Samsung Galaxy S21 перевершить досягнення попередньої флагманської моделі

Відомий мережевий інформатор під ніком Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки мобільної індустрії, опублікував дані про успіх флагманського смартфона Samsung Galaxy S21 в Китаї.

Сьогодні були оголошені китайські ціни Samsung Galaxy S21, базова модель лінійки пропонується в країні за ціною 770 доларів. Відразу ж після початку прийому попередніх замовлень стало зрозуміло, що Samsung Galaxy S21 перевершить досягнення попередньої флагманської моделі: за перші 5 хвилин на Samsung Galaxy S21 було оформлено більше попередніх замовлень, ніж на Samsung Galaxy S20 протягом перших 24 годин.

Протягом минулого року неодноразово з’являлися повідомлення про те, що лінійка Samsung Galaxy S20 провалилася в продажах. Сьогодні стало відомо про те, що південнокорейський гігант перестав продавати Samsung Galaxy S21 в США і Великобританії.

Раніше сьогодні те ж джерело виклло підбірку фотографій, зроблених на камеру флагманського смартфона Samsung Galaxy S21 Ultra, а також опублікувало знімки, зроблені на різні об’єктиви з одного і того ж ракурсу.

Продажі Samsung Galaxy S21 стартують 5 лютого цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *