AMD розповіла, коли чекати відеокарти Radeon RX 6700, RX 6700 XT і Radeon RX 6000M

Сьогоднішня презентація AMD виявилася багатою на процесорні новинки, проте компанія також розповіла дещо про перспективні відеокарти. В першу чергу нас цікавлять, звичайно ж, відносно доступні моделі Radeon RX 6700 і RX 6700 XT, покликані замінити Radeon RX 5700 і RX 5700 XT.

Взагалі багато хто вважав, що якісь нові моделі відеокарт AMD офіційно представить прямо сьогодні, але цього не сталося: новинки графічного підрозділу компанії «очікуються в першій половині 2021 року». Це стосується і Radeon RX 6000M для ноутбуків, і настільних Radeon RX 6700 і RX 6700 XT. Втім, щодо других більше конкретики: їх прем’єра очікується на стику першого і другого кварталів поточного року, тобто в кінці березня – початку квітня. А ось «мобільну битву» AMD поки програє, так як Nvidia представила GPU Ampere для ноутбуків сьогодні, а готові пристрої з ними надійдуть у продаж вже 26 січня.

Цікаво, що дизайн Radeon RX 6700 вже розсекречено. Ця відеокарта представлена на зображенні вище. Як видно, вона досить компактна, так як наділена лише двома вентиляторами, має підсвічений логотип серії і два восьмиштирькових роз’єми (хоча, ймовірно, будуть варіанти з одним восьми- і одним шестиштирьковим роз’ємами). У корпусі ПК така модель займе простір двох слотів. Втім, це референсний варіант, а партнерські версії можуть бути масивнішими.

Під час сьогоднішнього заходу глава AMD Ліза Су (Lisa Su) продемонструвала роботу однієї з перспективних мобільних відеокарт – в грі Dirt 5 при роздільній здатності 1440p вона забезпечила кадрову частоту 60 FPS. Судячи з тих даних, що призводить Nvidia, це приблизно рівень мобільного RTX 3060. Тобто тестувалася, імовірно, Radeon RX 6700M.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *