Samsung на CES 2021: холодильник, фітнес-тренування і робот-пилосос

Компанія Samsung провела захід на виставці CES 2021, яка в цьому році через пандемію коронавируса проходить повністю в цифровому форматі. У число новинок увійшли чотиридверний холодильник Bespoke Flex, робот JetBot 90 AI + і 110-дюймовий MICRO LED ТВ.

Новий холодильник отримав відсік Beverage Center, що включає диспенсер для води і автоматично заповнюється глечик. Чотиридверний модуль також оснащений подвійним льодогенератором, який робить не тільки стандартні кубики льоду, а й шматочки менших розмірів Ice Bites для домашніх коктейлів.

Крім того, представили 110-дюймовий MICRO LED-телевізор: він зроблений з екрану, що складається з неорганічних світлодіодів. 110-дюймовий MICRO LED-дисплей підтримує режим “4Vue” (Quad View), який дозволяє відображати чотири типи контенту одночасно, щоб користувач міг стежити за чотирма спортивними матчами відразу або дивитися навчальні відео під час відеоігор. Телевізор надійде в продаж цієї весни.

На телевізорах Samsung з’являться тренування Smart Trainer – завдяки цій функції користувач зможе аналізувати виконувані вправи. У процесі і після тренування Smart Trainer надає користувачеві зворотний зв’язок, допомагає вести рахунок кількості повторень і спалюваних калорій.

Анонсовано новий сервіс Samsung SmartThings, який повинен навчити користувачів готувати. Алгоритм на основі Food AI від компанії Whisk пропонує меню на весь тиждень, становить список необхідних інгредієнтів і підключається до продуктових магазинах, дозволяючи відразу ж замовити продукти з екрану холодильника або смартфона. Рецепти можна відправляти на синхронізовану техніку для кухні.

Також в рамках прес-конференції анонсували новий робот-пилосос JetBot 90 AI +. Він використовує технологію розпізнавання об’єктів для їх ідентифікації та класифікації, щоб вибрати оптимальний маршрут прибирання. Датчик LiDAR і 3D-сенсори дозволяють JetBot 90 AI + уникати кабелів і дрібних предметів, при цьому очищаючи важкодоступні куточки будинку. Пилосос також отримав камеру і підтримку додатка SmartThings, за допомогою якого дистанційно можна стежити за тим, що відбувається вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *