Вбити коронавірус за 30 секунд. В Японії створений унікальний гаджет

99,99% вірусу на поверхнях повністю знищуються за 30 секунд на відстані 5 сантиметрів


Японське видання Mainichi повідомляє, що місцеві вчені створили пристрій, який дозволяє знищити 99,99% вірусу SARS-CoV-2 всього за 30 секунд.

Створений ними портативний пристрій включає довговічний УФ-світлодіод, який випромінює ультрафіолетові хвилі з довжиною хвилі 280 нанометрів оптичної потужністю 70 мілліватт. Джерело повідомляє, що вірус можна повністю знищити, впливаючи на нього ультрафіолетовим випромінюванням з довжиною хвилі 265 нанометрів, при цьому пристрій прослужить лише 2000 годин. Якщо ж довжина хвилі становить 280 нанометрів, то термін служби можна збільшити приблизно в 10 разів. При цьому ефективність роботи пристрою не знижується.

99,99% вірусу на поверхнях повністю знищуються за 30 секунд на відстані 5 сантиметрів, згідно з дослідженнями, які були проведені японським Університетом Токусіма.

Творці пристрою з компанії Nichia стверджують, що даний гаджет також можна буде використовувати в системах вентиляції і кондиціонування для знезараження повітря.

Компанія Nichia пожертвувала 20 подібних гаджетів уряду префектури Токусіма і ще 30 штук університету Токусіма, а також обговорює з японськими виробниками плани розробки і продажу продуктів, що використовують дану технологію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *