Якісні офіційні зображення Samsung Galaxy S21

Цей інформатор ще в жовтні 2020 опублікував ексклюзивні зображення Galaxy S21 і Galaxy S21 Ultra, після чого їх автентичність була підтверджена реальними фотографіями і відеороликами смартфонів

Надійний мережевий інформатор Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer), відомий під ніком OnLeaks, опублікував офіційні рекламні рендери нових смартфонів лінійки Samsung Galaxy S21.

Варто зазначити, що цей інформатор ще в жовтні 2020 опублікував ексклюзивні зображення Galaxy S21 і Galaxy S21 Ultra, після чого їх автентичність була підтверджена реальними фотографіями і відеороликами смартфонів, які пізніше з’явилися в Мережі. Так що немає ніяких сумнівів в тому, що це дійсно офіційні рекламні матеріали нових смартфонів, які витекли в Мережу завчасно.

На цих зображення нам показують старшу версію лінійки Galaxy S21 Ultra, а також Galaxy S21 або Galaxy S21 +, які відрізняються тільки діагоналлю дисплеїв.

Раніше інсайдер Еван Блесс (Evan Blass) повідомив про те, що в світі буде доступно більше 900 варіантів смартфонів серії Samsung Galaxy S21, які будуть запропоновані покупцям в 11 різних кольорах.

Європейські ціни Samsung Galaxy S21 розкриті за тиждень до анонса, який запланований на 14 січня. При цьому клони смартфонів Samsung Galaxy S21 + і Samsung Galaxy S21 Ultra вже з’явилися в продажу в Китаї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *