Поки хтось вважає мобільні ігри чимось безглуздим, вони заробили за минулий рік понад 70 млрд доларів

У 2020 році багато галузей виявилися під ударом пандемії COVID-19. Але це точно не стосується ігрової індустрії, яка якраз через наслідки пандемії змогла дуже істотно наростити свої показники.

Звіт SuperData Research якраз дозволяє краще розібратися в деталях, хоча стосується він виключно цифрових продажів, тобто не зачіпає більше половини ринку консольних ігор.

Отже, ігрова індустрія в її цифровому вигляді в минулому році показала зростання на 12%, до 126,6 млрд доларів. Більше половини – 73,8 млрд – довелося на мобільний сегмент, і він як раз виріс трохи менше (на 10%).

Виручка від продажів ігор для ПК склала 19,7 млрд доларів, ігор для консолей – 33,1 млрд. Повторимося, це стосується тільки цифрового продажу.

Також джерело зазначає, що левова частка виручки цифрової ігрової індустрії – 78% – виходить від безкоштовних ігор. При цьому виручка тут виросла на 10%, тоді як виручка від ігор преміум-класу зросла на 28%, до 24,5 млрд доларів.

Також можна відзначити, що 34% усієї виручки в сегменті преміальних ігор принесли 10 проектів: Call of Duty: Modern Warfare, FIFA 20, GTA V, NBA 2K21, NBA 2K20, Call of Duty: Black Ops Cold War, Animal Crossing: New Horizons , Cyberpunk 2077, Sims 4 і DOOM Eternal.

Виручка від ігор VR зросла на 25%, до 589 млн доларів, але це явно завдяки всього одній грі – Half-Life: Alyx – яка заробила більше, ніж усі ігри VR разом узяті за 2019 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *