У SLD Laser готовий перше в світі лазерне джерело світла для автомобільної та побутової електроніки, що випромінює одночасно біле та інфрачервоне світло

Він буде показаний у віртуальній експозиції на виставці CES 2021

Компанія SLD Laser, яка називає себе «світовим лідером в комерціалізації лазерних джерел світла», оголосила про початок виробництва першого в світі джерела подвійного випромінювання – білого та інфрачервоного, призначеного для використання в автомобілях і для споживчої техніки. Для педантів і доморощених ерудитів зробимо застереження: в цій новині слово «світло» використовується не у вузькому сенсі, як електромагнітне випромінювання, що бачиться людським оком, а в широкому сенсі, включаючи інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання.

Джерело світла LaserLight може підійти для освітлення, нічного бачення і сканування простору на великих відстанях (більше 250 м), а також для систем оптичного зв’язку LiFi, що забезпечують швидкість понад 20 Гбіт / с. За словами SLD Laser, подвійні джерела білого та інфрачервоного випромінювання важливі для систем допомоги водієві (ADAS), обладнання самоврядних машин і літальних апаратів, портативних освітлювальних приладів, далекомірів і компонентів охоронних систем.

Джерело білого світла створює світловий потік 500 люмен. Середня потужність в ближньому інфрачервоному діапазоні дорівнює 1 Вт, пікова – 100 Вт. Випромінювати біле та інфрачервоне світло можна одночасно або незалежно, в залежності від потреб конкретного додатка. Новинка випускається в трьох варіантах виконання, включаючи варіант для поверхневого монтажу.

Виробник обіцяє показати новинку в своїй віртуальній експозиції на виставці CES 2021.

У листопаді минулого року компанія SLD Laser була куплена компанією Kyocera.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *