Автопілот за передплатою? Він з’явиться в електромобілях Tesla вже на початку 2021 року

Замість разового платежу в $ 10 000 можна буде платити за нього помісячно, як за мобільний телефон

Всім відомо, що повноцінний автопілот не є стандартною можливістю автомобілів Tesla – за нього доводиться доплачувати круглу суму. Вона часто змінюється, але на даний момент в США становить $ 10 000! Ситуація ускладнюється для тих, хто не збирається купувати автомобіль у власність, а, наприклад, користується програмою лізингу: в США після кількох років користування авто можно повернути його дилеру і пересісти на іншу модель. Погодьтеся, одна справа, коли ти доплачував $ 10 000 за свій автомобіль, і зовсім інша, коли тобі треба віддати ту ж суму за автомобіль, яким ти будеш користуватися лише кілька років. Тому питання помісячної підписки на настільки дорогу функцію стояло вже давно, але незабаром воно, схоже, вирішиться.

Tesla запропонує підписку на автопілот для своїх авто на початку 2021 року. Про це заявив глава компанії Ілон Маск (Elon Musk). Це означає, що платити за повний набір функцій автономного водіння Tesla доведеться так само, як і за телефон або за квартиру. У США ж і зовсім ці гроші будуть автоматично списуватися з банківського рахунку. Вартість передплати Tesla оголосить під час впровадження нового тарифного плану.

Місячна плата за автопілот підійде до того ж для тих, хто хотів би випробувати функцію перш, ніж купувати її цілком. Досить буде оплатити місяць активного покористуватися – і рішення про повноцінне придбання або не купівлю автопілота буде зробити набагато простіше, ніж грунтуючись лише на якому-небудь півгодинному дилерському тест-драйві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *