Apple випустила великі навушники AirPods Max. Характеристики та ціна в Україні

Компанія Apple офіційно презентувала повнорозмірні бездротові навушники AirPods Max з активним шумозаглушенням.

Амбушюри навушників повністю закривають вухо, забезпечуючи пасивне шумозаглушення, а також забезпечені активним “шумодавом”, адаптивним еквалайзером, функцією просторового звуку. На верхній частині правого “вуха” розташовані кнопка і коліщатко Digital Crown – такі ж, як на Apple Watch. Кнопка дозволяє вмикати або вимикати шумозаглушення, коліщатко відповідає за відтворення і гучність, активацію Siri, відповіді на телефонні дзвінки.

За звучання відповідає 40-мм динамічний драйвер на неодімових магнітах, що забезпечує насичені баси, середні і високі частоти, а також чіп Apple H1. Адаптивний еквалайзер регулює звук в залежності від посадки навушників, а режим прозорості дозволяє одночасно слухати музику і навколишні звуки.

Також AirPods Max розуміють, що користувач зняв їх з голови, і автоматично припиняють відтворення. Час автономної роботи складає до 20 годин.

Вартість навушників в Україні складе 24000 гривень. AirPods Max комплектуються чохлом Smart Case, який активує режим зниженого енергоспоживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *