Apple готується презентувати новинки 8 грудня

Компанія Apple розіслала повідомлення в офіційні сервісні центри, які займаються обслуговуванням “яблучної” техніки за програмою Apple Care. У них повідомляється, що 8 грудня необхідно підготуватися до випуску нових продуктів, а також до оновлених цін. Про це пише портал MacRumors.

Нагадаємо, аналогічні повідомлення були розіслані і перед попередніми презентаціями компанії. Наприклад, незабаром після оголошення дати анонса лінійки iPhone 12 компанія проінформувала сервісні центри про те, що останні повинні отримати подробиці про нові гаджети 13 жовтня – в цей же день відбулася презентація новинок.

Швидше за все, в цей день Apple анонсує оновлення 16-дюймового MacBook Pro – він отримає власний “фруктовий” процесор M1. Але компанія може цим і не обмежитися – довго ходять чутки про мітки AirTag, за допомогою яких можна буде шукати речі.

Час анонса новинок не відповідає традиційному слоту для презентації компанії – зазвичай Apple показує нові пристрої в 7 або 8 вечора за київським часом, зараз же їх покажуть вдень – о 15:30. Саме в цей час Apple зазвичай публікує прес-релізи – в цьому році таким чином представили 13-дюймовий MacBook Pro, а в минулому році – 16-дюймових MacBook Pro.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *