Поставки компонентів NVIDIA для ноутбуків ростуть дев’ятий квартал поспіль

Мобільні графічні рішення NVIDIA виявилися дуже затребуваним товаром в умовах пандемії, як зізналася фінансовий директор компанії Колетт Кресс (Colette Kress). Уже дев’ятий квартал поспіль ця категорія продукції збільшує обсяги поставок в річному порівнянні. На її частку припадає 30% виручки NVIDIA в ігровому сегменті.

Джерело зображення: NVIDIA

В інтерв’ю виданню TheStreet Колетт Кресс відкрито зізналася, що пандемія коронавирусной інфекції COVID-19 допомогла бізнесу NVIDIA, пов’язаному з ноутбуками. Покупки ігрових ноутбуків здійснювалися через інтернет-магазини, поки традиційні були закриті. У минулому кварталі NVIDIA продала майже всі запаси мобільних графічних процесорів у всіх цінових діапазонах. Ноутбуки не тільки визначали до 30% виручки NVIDIA в ігровому сегменті, вони сприяли збільшенню частки графічних рішень GeForce RTX з підтримкою трасування променів в структурі продажів.

У сегменті ігрових консолей другий квартал повинен продемонструвати приріст виручки щодо першого, оскільки NVIDIA прагне постачати Nintendo більше компонентів для ігрових консолей Switch, дефіцит яких виник після початку пандемії. У минулому кварталі виручка NVIDIA від реалізації ігрових рішень зросла на 27%, до $ 1,34 млрд в річному порівнянні. Саме мобільні графічні рішення і ігрові консолі рухали її вгору, оскільки в настільному сегменті сезонний спад був посилений впливом пандемії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *