Якщо справа доходить до ущільнення, Huawei в скрутному становищі. Вони не підуть далеко без процесорів

США працюють над ущільненням прогалин у насосі для Huawei. У китайського виробника виникнуть ще більше проблем з доступом до процесорів, і без нього навряд чи залишиться в першій лізі смартфонів.

За останній тиждень атмосфера в таборі Huawei, мабуть, значно погіршилася. США запечатують обмеження, які стосуються китайського виробника. У Huawei виникнуть серйозні проблеми з постачанням процесорів. Майбутнє не виглядає занадто райдужним.

Наразі в законі США є дві великі лазівки, якими Huawei регулярно користується. Якщо процесор не містить американських деталей, то китайський виробник може їх легко придбати. По-друге, виробники не можуть продавати чіпи Huawei, але вони вже можуть надавати їх покупцям Huawei. Ці дві можливості мають бути усунені найближчим часом.

Представник Huawei в США каже, що дії та рішення американської влади мотивовані нападом на Китай, а Huawei служить лише козлом відпущення. Я не впевнений, чи США завищили свої можливості – без китайських ресурсів сировини та технологій ми можемо забути про дешеву електроніку. Варто також додати, що повернення служб Google Huawei відкладається на невизначене майбутнє.

На цьому етапі здається, що єдиним шансом Huawei залишитися в першій лізі буде самостійно розробляти та виробляти мобільні процесори. Однак неможливо створити таку базу з нічого за кілька місяців. Надію також надає співпраця з MediaTek.

Коротше кажучи, ми втратимо флагман за розумними цінами з блискучими камерами через політичні ігри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *