Зразкова фотографія зі збільшенням Realme X3 SuperZoom збиває вас! Побачте самі

Realme X3 SuperZoom може бути самим незвичайним смартфоном в історії цього виробника, я маю на увазі не низьку ціну, а фотоапарат – в мережі з’явився приклад фото, зроблений телеоб’єктивом із 60-кратним зумом.

Realme послідовно виправляє найбільші недоліки у своїх смартфонах і, мабуть, вирішив, що цього разу вам слід підійти до якості камер, які – погодьтесь – не представляють фотографії та фільми найвищого польоту.

Погані камери в телефонах Realme – очевидний наслідок тактики виробника, тобто пропонування чудової продуктивності та хороших акумуляторів за дуже низькою ціною. У такій ціновій стратегії немає місця для лінз високого класу.

SuperZoom вражає

Майбутній Realme X3 SuperZoom має шанс стати першим імпульсом для змін, адже на його платі вперше з’явиться телескопічний об’єктив перископа з 5-кратним оптичним збільшенням.

Перископ, встановлений на задній панелі, зможе “знімати фотографії” цифровим зумом 60x, що можна побачити на зразкових фотографіях.

Мушу визнати, що матеріал, підготовлений Realme, виглядає надзвичайно цікавим та відповідає якості дорожчих конкурентів. Я також сподіваюся, що ефект не був налаштований і кожен покупець зможе зробити подібну фотографію.

Окрім телеоб’єктива з роздільною здатністю 8 МП, на його борту будуть ще три одиниці, включаючи головний датчик Samsung GW1, який пропонує роздільну здатність 64 МП. На жаль, завдяки економії, X3 SuperZoom не матиме оптичної стабілізації зображення.

Де ще є економія у фотогіганта від Realme? Перш за все, щоб зменшити витрати, компанія зважилася на минулорічний процесор Snapdragon 855+, який все ще пропонує блискучу обчислювальну потужність – особливо в поєднанні з 12 ГБ оперативної пам’яті.

Я задоволений цим вибором, тому що остання система Qualcomm (Snapdragon 865) була б набагато дорожчою та кращою, але заважала б використовувати кращі камери та прийнятну ціну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *