iPhone не для студентів – ця історія лише це доводить

Учень середньої школи зіткнувся з технічною проблемою під час іспиту в середній школі і не зміг скласти тест. IPhone був опосередковано винним, і що ще гірше, справа стосується значно більшої групи студентів.

Подія відбулася у Сполучених Штатах, але, незважаючи на виступи, це робить їх ще цікавішими. Тому що саме тут iPhone є більш популярними, і подібні ситуації не повинні мати місце. Йдеться не лише про iPhone, а про формат фотографій HEIC, який також використовує Samsung. Чому альтернатива JPG була такою клопіткою і чому студенти не склали іспитів через неї? Я поспішаю з поясненнями.

Винувателем є не iPhone, а формат HEIC

Під час іспитів в американській школі стався неприємний інцидент. Що ж, тест вимагає надіслати старшокласникам фото письмового реферату. Однак це неможливо зробити через будь-який канал, а лише за допомогою спеціального інструменту.

Тут є проблема, оскільки інструмент, який використовують університети, не підтримує формат HEIC. Він може легко обробляти формати, такі як JPG, JPEG та PNG, але HEIC – це виклик для нього. Чи не могли студенти просто перетворити файли?

Звичайно, вони могли, але згадаймо, що іспити – це стрес, завдяки якому у світі можна просто не думати про таке рішення. Так, деякі підрозділи придумали такий план, але через досить скручену спробу, яка тривала занадто довго, “місія” не вдалася, і іспит закінчився негативно.

Після цього факту студентам було надіслано посібник про те, як змінити формат фотографій, зроблених iPhone з HEIC на JPG, використовуючи налаштування. Крім того, у разі проблем із надсиланням файлів, студент тепер отримає негайне повідомлення з електронною адресою, на яку він може надіслати фотографію.

Однак це лише половина міри. Формат HEIC може незабаром використовуватись ще ширше, оскільки він просто більш економічний. Це економить багато деталей, не займаючи занадто багато цінного місця на вашому iPhone або Samsung. На жаль, не кожне програмне забезпечення та веб-сайт сумісні з цією темою, яка, як ми бачимо, може погано закінчитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *