Карти Google допоможуть людям з обмеженими можливостями – нова функція – не оболонка, а реальна підтримка

Один з найпопулярніших сервісів гіганта з Mountain View тепер отримує нову функцію, присвячену інвалідам та матерям з дітьми. Давайте перевіримо, що саме змінилося в додатку Google Maps.

Хоча ми часто вважаємо компанії, що працюють в галузі нових технологій, бездушними і орієнтованими на прибуток, ми маємо надати їм свою допомогу. Важливо, що ця допомога часто спрямована на людей, які її справді потребують, наприклад, інвалідів. Побачте самі.

Карти Google із додатковими позначками

Важливо почати з одного. Що ж, функція, яку я опишу за мить, не виникла б без нас – користувачів Google Maps, які додають рейтинги та корисну інформацію в сервіс. Тому, якщо Google Maps просить вас отримати короткі відповіді, цього не варто недооцінювати.

Фу, формальності позаду нас. Перейдемо від найважливішого, тобто до опису функції. Що ж, у програмі Google Maps тепер можна запустити опцію, яка позначатиме всі місця, зручні для інвалідних візків. Я маю на увазі і інвалідні коляски, і ті, в яких ми перевозимо своїх дітей.

Що саме означає “дружнє для інвалідів”? Вивіска повідомляє нам, що в місці розташування може бути окрема стоянка для інвалідів (і матерів з дитячими колясками), спеціальні ванні кімнати чи інші зручності. Для здорових людей новинка може здатися байдужою, але для цих груп це справжнє благо.

Пам’ятайте, що люди з обмеженими можливостями, особливо ті, хто пересувається по місту, повинні планувати відвідування ресторанів, магазинів чи інших громадських місць на основі наявності будь-яких зручностей. Ця функція з’явиться поступово у наступних користувачів у наступних країнах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *