Motorola One Fusion + може бути найкращим вибором на середній полиці. Чудова батарея лише підкреслює це

Motorola One Fusion + може бути саме таким, яким має бути Google Pixel 4a XL – недорогий смартфон із чистим Android та великим акумулятором. Осередок Snapdragon 730 і 5000 мАг – це авансовий платіж за дуже хороший середній показник.

Інформацію про Motorola One Fusion + додано в мережу. На відміну від Motorola One Vision +, тут все справді випадає як великий плюс. Це буде блискуче середнє значення з чудовим акумулятором.

Я ставлюся до зовнішнього вигляду пристрою із зерном солі – принаймні через відсутність отвору чи виїмки. Можливо, візуалізація виявиться справжньою, і передня камера буде знаходитися на розсувному лотку. На задній панелі чотири камери, а основна матриця матиме роздільну здатність 64 МП.

Факти полягають у тому, що зображення FullHD + відображатиметься на 6,5-дюймовому екрані, та що обладнання буде представлено у липні 2020 року. Ми також знаємо специфікацію пристрою, який має хороші шанси заповнити прогалину після неіснуючого Pixel 4a XL.

Ми знаємо більше про саму специфікацію. Motorola One Fusion + буде працювати на Android 10 – що не дивно. Залишається сподіватися, що цього разу Motorola впорається зі швидкістю випуску оновлень трохи краще, ніж у випадку з попередніми моделями.

Процесор обіцяє бути хорошим. Snapdragon 730 як і раніше є дуже хорошою системою на середній полиці. Мені це нагадує Snapdragon 625, який був моделлю конкуренції місяці тому з точки зору ефективності та управління енергією. Знову ж таки, це та сама система, яка буде керувати Pixel 4.

Все може тільки пошкодити ОЗУ. За витоками, версія з 4 або 6 ГБ оперативної пам’яті може надійти у продаж.

Ціна Motorola One Fusion + повинна становити від 9500 до 16000 гривень. Тож це буде ідеальний вибір для тих, хто хоче щось сильніше, ніж Motorola Moto G8 Power, але не хоче витратити 19000 гривень на Motorola Edge. Чудовий хід від Motorola та хороший конкурент для Xiaomi Mi Note 10 (Lite).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *