Ні Samsung, ні Apple і не снився успіх Xiaomi. Серед лідерів ринку Західної Європи тільки вона змогла наростити продажі

Причому дуже відчутно
Поступово ми отримуємо все більше даних великих аналітичних компаній, які показують, як пандемія COVID-19 позначилася на ринку смартфонів. В цілому продажі відчутно просіли, але це стосується не всіх.

Ми вже бачили, що Xiaomi примудрилася на деяких ринках зберегти продажі на торішньому рівні або навіть наростити їх. Як виявилося, в Західній Європі в першому кварталі компанії і зовсім вдалося досягти неможливого.

Даних про постачання в кількісному вираженні джерело не наводить, як і загальних даних по ринку, але ми можемо бачити, що у всіх лідерів, крім Xiaomi, поставки просіли. Samsung залишилася лідером, але продажі впали на 21%, у Apple – на 8%, у Huawei – на 40%, а у Nokia (HMD) – на 19%. І тільки Xiaomi змогла не просто наростити показник, а наростити його на величезні 79%! Це дозволило компанії зайняти 10% ринку і піднятися на четверте місце.

На жаль, неясно, за рахунок чого саме Xiaomi вдалося домогтися такого результату, але можна сміливо припустити, що хоча б частково це обумовлено дуже великим падінням показників у Huawei.

Якщо говорити конкретніше, то в Іспанії Xiaomi займає перше місце, в Німеччині наростити продажі на неймовірні 240% якимось чином вийшло у Apple, в Італії Xiaomi показала ще більше зростання – на 306%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *