Як змінити колір папки в Windows 10

Утиліта FolderPainter зробить так, щоб каталоги було легше розрізняти візуально.

Іноді в Windows буває нелегко відразу знайти поглядом потрібну папку, якщо їх перед очима багато. Шукати за алфавітом – довго, а ставити в ім’я каталогу який-небудь значок, наприклад @, щоб він завжди був нагорі, неестетично.

Наприклад, в macOS можна помітити директорію колірним тегом, і вона буде помітніше. У багатьох файлових менеджерах Linux є різнокольорові мітки. Але «Провідник» в Windows 10 обділений такою функцією – всі папки тут однакового жовтуватого кольору.

Виправити ситуацію може мініатюрна і безкоштовна програма Folder Painter. Вона вміє розфарбовувати папки в різні кольори одним натисканням з контекстного меню. Все просто і швидко, як в тій же macOS.

Завантажте Folder Painter з сайту розробника, витягніть папку з програмою з архіву і збережіть де-небудь в надійному місці. Потім відкрийте програму, клацнувши файл FolderPainter.exe.

У вікні програми виберіть пункт «Змінити значок папки» і клацніть «Встановити». Закрийте програму.

Тепер в контекстному меню «Провідника» з’явиться можливість міняти кольори папок.

Folder Painter не вимагає установки і не завантажує системні ресурси. Його навіть не потрібно тримати запущеним, і він не створює ніяких фонових процесів.

Якщо спробуєте додаток і вирішите, що воно вам більше не потрібно, відкрийте його і натисніть «Видалити». Програма зітре з меню «Провідника» всі пункти, які туди додала.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *