Huawei дивує. Компанія закупила рекордний обсяг комплектуючих в США і не збирається зупинятися

Huawei: «США завжди будуть нашими хорошими друзями»

Жень Чженфей (Ren Zhengfei), китайський підприємець, засновник і президент однієї з найбільших телекомунікаційних компаній світу Huawei Technologies, в свіжому інтерв’ю дав прямої відповіді на питання, чи зможе компанія в майбутньому відмовитися від використання американських комплектуючих в своїх мобільних телефонах.

Він відповів негативно, додавши, що Сполучені Штати завжди будуть залишатися хорошими друзями Huawei. Лідер компанії зазначив, що в минулому році Huawei придбала в Сполучених Штатах комплектуючих для мобільних телефонів на суму 18,7 мільярда доларів. Роком раніше йшлося лише про 11 мільярдах доларів, так що закупівлі тільки продовжують зростати.

“Не всі американські політики сходяться в одній думці, однак багато американських компаній були схвалені Міністерством торгівлі США на поставку нам комплектуючих. Тому ні, ми не маємо наміру змінювати американських постачальників на якихось інших. “

Розбирання флагманського смартфона Huawei P40 показало, що в смартфоні встановлені комплектуючі від різних американських постачальників, включаючи Qualcomm, Skyworks, Qorvo та інших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *