Користувачі WhatsApp напружилися. Найпопулярніший месенджер можуть зіпсувати рекламою

Але поки неясно, коли це трапиться

WhatsApp є найпопулярнішим месенджером в світі і одним з найпопулярніших мобільних додатків в історії. Однією з причин його успіху є відсутність реклами, проте ця перевага месенджера може зникнути в осяжному майбутньому.

Розмови про те, що Facebook додасть в WhatsApp рекламу, ведуться досить давно. У минулому компанія вже обговорювала можливість додавання реклами, проте ці чутки були зустрінуті негативом з боку співтовариства, тому Facebook не поспішає. Але компанія, як стверджують джерело, все ще хоче повернути 16 мільярдів доларів, яка вона витратила на придбання WhatsApp.

The Information стверджує, що Facebook все ще шукає можливість додавання реклами в WhatsApp. Навряд чи це стане для когось несподіваним. За словами представника Facebook, «реклама залишається довгостроковою можливістю для WhatsApp», що практично підтверджує, що компанія просто вибирає правильний час і хоче зробити все максимально безболісно. Також повідомляється, що що Facebook з нетерпінням очікує об’єднання всіх своїх сервісів для обміну повідомленнями.

Поки що Facebook продовжує покращувати WhatsApp, наприклад, користувачам стали доступні групові дзвінки за участю до восьми чоловік замість колишніх чотирьох.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *