Моторошний зелений екран вразив не тільки Samsung Galaxy S20 Ultra, але і OnePlus 8 Pro

Зі схожою ситуацією зіткнулися власники дорогого Samsung Galaxy S20 Ultra

На цьому тижні в продаж надійшли смартфони OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro, після чого перші користувачі почали повідомляти про те, що на екрані OnePlus 8 Pro в певних умовах з’являється дуже неприємний зелений відтінок. Зі схожою ситуацією зіткнулися власники дорогого Samsung Galaxy S20 Ultra.

Інформація від користувача OnePlus уточнює, що зелений відтінок з’являється, коли яскравість екрану виставлена на мінімальне значення. У деяких випадках проблему вирішує включення опції DC Dimming в налаштуваннях OnePlus 8 Pro, однак при цьому може з’являтися інша проблема. Йдеться про те, що темні області зображення починають втрачати деталізацію.

Компанія OnePlus вже опублікувала офіційну заяву, в якій говориться про те, що інженери працюють над створенням відповідної прошивки. Компанія підтверджує, що включення опції DC Dimming може служити тимчасовим вирішенням даної проблеми.

Джерело додає, що ця проблема не апаратного характеру, тобто проблем з якістю панелі OLED немає. Вона носить програмний характер і буде усунена в наступному оновленні. Чого не можна сказати про проблему з камерою вищезгаданого Samsung Galaxy S20 Ultra, яку, схоже, неможливо вирішити оновленнями програмного забезпечення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *