Як одним повідомленням вивести iPhone з ладу. Знайдена нова «текстова бомба»

Вона працює на всіх смартфонах з iOS 13 і планшетах iPadOS 13

Ентузіасти виявили нову «текстову бомбу», яка може вивести з ладу iPhone, iPad і iPod touch за допомогою єдиного повідомлення.

Уразливість спостерігається у всіх пристроїв з iOS 13 і iPadOS 13. Станом на 27 січня на цих версіях ОС працюють 70% всіх iPhone і 57% всіх iPad.

Проблемне повідомлення складається з емодзі італійського прапора і символу на мові Синдхи. Воно призводить до «краху» пристрою, якщо з’являється у вхідних повідомленнях. Після появи в оповіщеннях пристрої починають безперервно перезавантажуватися.

Спочатку він був замічений користувачами соціального новинного ресурсу Reddit в месенджері Telegram і соціальної мережі Twitter. Судячи з усього, це проблема не залежить від обраного способу спілкування.

В якості тимчасового заходу пропонується відключити оповіщення на пристрої, поки проблема не буде усунена Apple в черговому оновленні.

Подібні «текстові бомби» вже не в перший раз виявляються на програмних платформах Apple. Наприклад, в 2018 році було виявлено «вбивче» повідомлення на індійській мові телугу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *